ŽUPANIJSKI sud u Varaždinu nepravomoćno je osudio roditelje na po 17 godina zatvora zbog grubog zanemarivanja troje djece, uslijed čega je dvoje novorođenčadi preminulo i bilo zakopano u dvorištu.