Nakon stupanja na snagu mirovnog sporazuma, SAD je prekinuo blokadu iranskih luka u Hormuzu. No i dalje prijeti opasnost od mina. Njemačka vojska želi pomoći u njihovu uklanjanju, ali mnoga pitanja još su otvorena.