Veleposlanstvo Indije u Zagrebu, u suradnji s Ministarstvom AYUSH Vlade Indije te brojnim organizacijama civilnog društva i lokalnim partnerima, i ove godine organizira obilježavanje Međunarodnog dana joge diljem Hrvatske.