SABORSKI zastupnici Centra predložili su reformu izbora ustavnih sudaca po kojoj bi pet sudaca i dalje birao Sabor, četiri predsjednik Republike, a četiri vrhovni sudovi kako nitko ne bi mogao sam kontrolirati Ustavni sud jer, poručili su, "nitko ne smije biti jedini gazda".